Mehmet Çelik’ten Bronz Madalya
![Mehmet Çelik’ten Bronz Madalya](https://bys.taf.org.tr/MansetFotosu/d393d008-16c6-4b4e-8ce6-3e944f1b84d0.jpeg)
19 Mayıs 2024 tarihinde Fransa’da düzenlenen bronz kategori atletizm yarışması Meeting İnternational de Montgeron’da piste çıkan Milli atletimiz Mehmet Çelik üçüncü oldu.
Meeting İnternational de Montgeron 800 metre yarışında 1:46.87’lik derecesiyle Milli atletimiz Mehmet Çelik’in 3. oldu. 1. Louey Ouerat 1:46.38 (Fransa), 2. İse Corentin Magnou 1:46.74 (Fransa)
Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu ve Atletizm camiamız adına ENKA spor kulübü başkanımızı, antrenörünü ve milli atletimiz Mehmet Çelik’i tebrik ediyoruz.
Başkan Fatih Çintimar