Sporcu ve antrenörlerin dikkatine
![Sporcu ve antrenörlerin dikkatine](http://www.taf.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/yeniduyuru.jpg)
1 Şubat - 31 Ağustos tarihleri arasındaki tüm yarışma ve kampların harcırahları hesaplara yatırılmıştır. Harcırah bordrosunda yer alan temsilciler, bordro taleplerini isim, soy isim, iletişim ve yarışma bilgilerini mail olarak federasyon mail adresine (admin@taf.org.tr) ilettikleri takdirde bordrolar kendilerine muhasebe birimi tarafından mail olarak iletilecektir. Ödemelerimiz ilerleyen zamanlarda devam edecektir. Sağlıklı günler dileriz.