Teşekkürler Abdullah Tuğluk
![Teşekkürler Abdullah Tuğluk](https://bys.taf.org.tr/MansetFotosu/1674b30e-f8f9-4ed3-9b99-7d017e88065a.jpeg)
İtalya’nın başkenti Roma’da devam eden Büyükler Avrupa Atletizm şampiyonasında 3000 metre engel yarışında Milli sporcumuz Abdullah Tuğluk, elemelerde piste çıktı.
Milli atletimiz Abdullah Tuğluk, 3000 metre elemelerinde serisinde 8:56.54’lük derecesiyle 15’inci, genel sıralamada ise 30’uncu olarak finale kalamadı.
Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu ve Atletizm camiamız adına, Milli sporcumuz Abdullah Tuğluk’a teşekkür ediyoruz.